ZADZWOŃ DO NAS: +48 693 444 424 NAPISZ DO NAS: KONTAKT@JUSTTIMANUFAKTURA.PL

Świece sojowe

Świeca Sojowa Poranne Orzeźwienie - Justti Manufaktura

Obcowanie z naturą, dbanie o środowisko i siebie, spokojny wieczór przy zapalonej świecy z dobrą książką, ulubioną muzyką z najbliższą osobą. Taka idea towarzyszyła nam od początku czyli od pomysłu do realizacji naszej pasji.

Podczas produkcji naszych świec dbamy o każdy szczegół począwszy od certyfikowanego wosku sojowego, który w odróżnieniu od parafiny nie szkodzi naszemu zdrowiu, nie wydziela toksycznych, szkodliwych dla naszego zdrowia substancji. Drewniane knoty delikatnie wytapiają wosk i cudownie rozkładają aromat olejków eterycznych. Do produkcji świec nie używamy tanich sztucznych olejków zapachowych a wyłącznie cenne, wysokiej jakości olejki eteryczne.

Wszystkie kompozycje zapachowe od początku do końca tworzymy osobiście opierając się na wiedzy z aromatoterapii, która towarzyszy nam od dłuższego czasu i którą cały czas pogłębiamy szkoląc się od profesjonalistów. Dzięki temu aromat  naszych świec jest wyjątkowy i sprecyzowany na Wasze potrzeby

Zadbaliśmy aby każdy element naszej świecy nadawał się do ponownego recyklingu, więc po użyciu świecy słoiczek lub ceramiczne naczynie umyj gorącą wodą z płynem i użyj ponownie według potrzeby.

Z ogromną starannością , z troską o wysoką jakość i dbałością o detale pragniemy aby nasze świece kojarzyły się wyłącznie z harmonią , spokojem, pozytywną energią, relaksem i przyjemnością.

Mamy nadzieję, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie, coś co uprzyjemni chwilę – chwilę wytchnienia po długim dniu w pracy, wspomnienie wiosennej łąki w długi, zimowy wieczór czy pobudzi do poszukiwań kreatywne dusze. Albo tak po prostu – żeby pobyć sam ze sobą, w ciszy, przy ciepłym płomieniu świecy.


Bądź pierwszy który skomentuje “Świece sojowe”